Jak już dobrze wiecie, nasz Salon Optyczny stawia na profilaktykę narządu wzroku, dzięki temu mamy okazję wyjść poza mury salonu i zdziałać coś dla innych. Za nami kolejne dwa owocne eventy!

Do siedziby NFZ dostaliśmy zaproszenie już w marcu, by uczestniczyć w tygodniu profilaktyki. Podczas kilku godzin w siedzibie NFZ wykonaliśmy komputerowe badania wzroku oraz pomiary ciśnienia ogromnej liczbie chętnych. Zabrakło wtedy czasu na badania dla samych pracowników, więc zorganizowaliśmy specjalnie drugi termin, by każdy mógł skorzystać z naszych przesiewowych badań. Chętnych nie brakowało, wykonaliśmy tego dnia prawie setkę pomiarów! 

Kolejny event odbył się w siedzibie firmy Envio, która znajduje się w samym centrum naszego miasta. To, co na pewno wyróżnia tę firmę to młody i bardzo pozytywny zespół! A do tego naprawdę świadomy – wszyscy chętnie wzięli udział w profilaktycznym badaniu komputerowym oraz skorzystali z analizy kolorystycznej. Wielu z nich dowiedziało się tego dnia, że w ich przypadku zalecane jest wykonanie pełnego badania wzroku, gdyż jest duże prawdopodobieństwo występowania wady wzroku, którą trzeba skorygować.

Eventy profilaktyczne ostatnio stały się naszą specjalnością. Ponieważ jesteśmy salonem optycznym z misją, staramy się dotrzeć do wszystkich mieszkańców Bydgoszczy, aby zachęcić ich do profilaktyki i dbania o swój najważniejszy zmysł, czyli wzrok.

 

Jeśli chcesz zorganizować taki event w swojej firmie - skontaktuj się z nami!