Jeśli śledzicie nasz salon optyczny na Instagramie czy Facebooku, zapewne zauważyliście, że końcówka maja i początek czerwca były dla nas bardzo intensywne. Chcemy Wam zaprezentować kolejną relację zdjęć, tym razem z naszego wyjazdu do laboratorium optycznego producenta soczewek okularowych HOYA Lens Poland oraz SEIKO.
 
Całym zespołem nie mogliśmy doczekać się tego wyjazdu! Od samego początku istnienia OptykOMG pracujemy na soczewkach HOYA oraz SEIKO i mamy do nich pełne zaufanie, a teraz mogliśmy zobaczyć proces tworzenia szkieł okularowych od podstaw. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem technologii, przy pomocy której wytwarzane są soczewki okularowe. Ilość etapów produkcyjnych, maszyn, kontroli, ale i osób pracujących nad procesem powstawania idealnej soczewki jest zaskakująca. Na miejscu odbyliśmy także szkolenie z technologii wykonywania soczewek okularowych recepturowych. Dowiedzieliśmy się, jak poszczególne technologie wpływają na komfort widzenia w nowych okularach, ale także na ich estetykę, grubość i ciężar. 
 
Ten wyjazd jeszcze bardziej upewnił nas w przekonaniu, że proponujemy Wam najlepsze rozwiązania optyczne!
 
 
Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się na temat soczewek producentów HOYA i SEIKO, zachęcamy do odwiedzania naszego salonu optycznego lub do kontaktu telefonicznego! 
+48 570-137-317