O Nas

optyk, optometrysta

Mateusz Grzesik

optyk okularowy, optometrysta (NO19401)

Twój wzrok to moja pasja. Na co dzień pomagam dziesiątkom pacjentów, by mogli lepiej widzieć. Specjalizuję się w optometrii klinicznej, kontaktologii oraz doborze korekcji pryzmatycznej. Uwielbiam wyzwania, więc jeśli zdarzyło Ci się usłyszeć, że Twoja wada wzroku jest „bardzo skomplikowana”, zapraszam do mojego gabinetu!

Oprócz praktyki optometrycznej spełniam się jako wykładowca. Prowadzę zajęcia na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, a także szkolenia dla optyków, optometrystów i okulistów w całej Polsce.

Sylwia Piskulska

manager salonu, optyk okularowy

Gdzie mnie znajdziesz? W salonie optycznym – gdy doradzam klientom najlepsze dla nich rozwiązania optyczne, na sali szkoleniowej – gdzie spotykam się z asystentami sprzedaży salonów optycznych, na konferencjach optometrycznych i biznesowych – gdzie cały czas poszerzam swoją wiedzę.

Co lubię? Lubię jakość oraz wysokie standardy. Dlatego każdego dnia podnoszę sobie coraz wyżej poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom uczestników prowadzonych przeze mnie szkoleń i klientów w moim salonie. Uwielbiam ludzi i buduję zespół specjalistów, którzy również mają tę cechę.

kobieta w salonie optycznym
specjalista ds marketingu

Agnieszka Kujawa

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Dyplomowana medioznawczyni oraz marketingowiec. Lubię pomagać innym i dzielić się wiedzą. Uważam, że w obecnych czasach najlepszą formą promocji jest połączenie marketingu tradycyjnego oraz działań internetowych. Nie straszne mi trudne pytania klientów, zbliżający się deadline oraz niewielkie budżety. Najważniejsze jest dla mnie wspólne działanie oraz zaufanie. Dzięki określonym, spójnym celom, razem, osiągniemy sukces!  

Moje działania będziecie mogli obserwować na mediach społecznościowych salonu Optometria Mateusz Grzesik oraz Optoedukacja. Już niebawem w Akademii Oka ruszy seria szkoleń z zakresu marketingu.

Olga Winowiecka

doradca Klienta, technik optyk

Jestem technikiem optykiem, swoją wiedzę pogłębiam aktualnie na studiach z Optyki okularowej, a doświadczeniem dzielę się na sali sprzedaży. W salonie optycznym OMG jestem po to, by pomóc w doborze odpowiednich oprawek, zarówno do Waszej korekcji, jak i charakteru czy stylu. Chcę, byście zdobyli praktyczną wiedzę na temat Waszej wady wzroku i rozwiązań, dzięki którym noszenie okularów stanie się przyjemnością.
  
Postaram się odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie, a indywidualne podejście do każdego przypadku sprawi, że z salonu wyjdziecie zadowoleni i w pełni świadomi swojego zakupu.

doradca klienta
doradca klienta

Patrycja Adamczewska

doradca Klienta

Oprócz pracy jako doradca klienta, na co dzień studiuję także optykę okularową na Collegium Medicum. Moim zadaniem w salonie optycznym jest dobór idealnych okularów, kierując się względami nie tylko estetycznymi, ale także zapewniającymi komfort i przede wszystkim prawidłowe widzenie na co dzień. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby jak najlepiej doradzić w zakresie okularów i soczewek kontaktowych oraz odpowiedzieć na nurtujące i niejasne pytania. 

Swoją wiedzę i umiejętności staram się zdobywać nie tylko w trakcie zajęć na uczelni, ale także rozszerzać, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Michalina Wróblewska-Marciniak

Redaktorka

Cześć! Jestem Michalina i oczy są dla mnie ważne! Jestem optyczką i studentką optometrii. Będę w prosty sposób wyjaśniać zawiłe optyczne zagadnienia, tak byście mogli dbać o swój wzrok świadomie.

zdjecie Pani MIchaliny
grafik

Kacper Burda

grafik

Jestem młodym grafikiem z dużym doświadczeniem. Regularnie tworzę grafiki do użycia w mediach społecznościowych – w codziennych postach oraz w kampaniach reklamowych. Dodatkowo projektuję plakaty, ulotki, banery i dobieram identyfikację wizualną do potrzeb i estetyki klienta.

Moją pasją jest również fotografia i zamykanie wyjątkowych momentów w sekundzie migawki.