Październik w tym roku jest dla nas niezwykle intensywny. W ostatni weekend wybraliśmy się całym zespołem na bardzo popularne w branży targi optyczne w Poznaniu. 

To wydarzenie gromadzi w jednym miejscu producentów opraw okularowych, soczewek oraz sprzętu do gabinetów i salonów optycznych. Jest to idealna okazja, by zapoznać się z najnowszymi kolekcjami oprawek i z wprowadzanymi nowościami u producentów soczewek. My od początku mieliśmy jasno postawione cele na te dwa dni - chcieliśmy znaleźć dla Was nowe, wyjątkowe kolekcje oprawek. Czy nam się udało? Śledźcie nasze profile w social mediach, a na pewno dowiecie się o nowościach! 

Zarówno w piątek jak i w sobotę odwiedziliśmy mnóstwo stoisk, porozmawialiśmy z przedstawicielami różnych firm oraz spotkaliśmy się ze znajomymi z branży. Mieliśmy to szczęście, że na takie duże wydarzenie mogliśmy przyjechać całym zespołem. Był to dla nas czas zarówno wspólnej integracji, jak i wymiany nowych doświadczeń. W galerii znajdziecie więcej zdjęć z tego wydarzenia!