Mateusz Grzesik
optometrysta kliniczny (NO19401), optyk okularowy (PNO 61551)
Twój wzrok to moja pasja. Na co dzień pomagam dziesiątkom pacjentów, by mogli lepiej widzieć.
Specjalizuję się w optometrii klinicznej, kontaktologii oraz doborze korekcji pryzmatycznej.
Uwielbiam wyzwania, więc jeśli zdarzyło Ci się usłyszeć, że Twoja wada wzroku jest „bardzo skomplikowana”, zapraszam do mojego gabinetu!
Moim drugim powołaniem jest edukowanie. Prowadzę szkolenia dla optyków, optometrystów i okulistów w całej Polsce.
Daria Bąk
optometrysta (NO20824), optyk okularowy (PNO 67985)
W salonie optycznym OMG spotkasz mnie w gabinecie optometrycznym. 
Przeprowadzam w nim dokładne badania wzroku, podczas których dobieram wartość korekcji, sprawdzam stan widzenia obuocznego oraz kontroluję przedni i tylny odcinek oka. Możesz być pewien życzliwej atmosfery i sporej dawki wiedzy. 
Każdy kolejny pacjent, który żegna gabinet słowami “teraz to w końcu widzę!” jest dla mnie ogromnym powodem do radości.Jeśli lepsze widzenie dla Ciebie także jest priorytetem, najwyższa pora mnie odwiedzić!
Sylwia Piskulska-Grzesik
manager salonu, optyk okularowy
Gdzie mnie znajdziesz? W salonie optycznym – gdy doradzam klientom najlepsze dla nich rozwiązania optyczne, na sali szkoleniowej – gdzie spotykam się z asystentami sprzedaży salonów optycznych, na konferencjach optometrycznych i biznesowych – gdzie cały czas poszerzam swoją wiedzę.
Co lubię? Lubię jakość oraz wysokie standardy. Dlatego każdego dnia podnoszę
sobie coraz wyżej poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom uczestników prowadzonych
przeze mnie szkoleń i klientów w moim salonie. Uwielbiam ludzi i buduję zespół specjalistów,
którzy również mają tę cechę.
Olga Winowiecka
doradca Klienta, optyk okularowy, technik optyk (PNO 57662)
W salonie optycznym OMG jestem po to, by pomóc w doborze odpowiednich oprawek, zarówno do Waszej korekcji, jak i charakteru czy stylu. Chcę, byście zdobyli praktyczną wiedzę na temat Waszej wady wzroku i rozwiązań, dzięki którym noszenie okularów stanie się przyjemnością.
Postaram się odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie, a indywidualne podejście do każdego przypadku sprawi, że z salonu wyjdziecie zadowoleni i w pełni świadomi swojego zakupu.

W 2019 roku otrzymałam dyplom technika optyka, aktualnie poszerzam swoją wiedzę na kierunku Optyka okularowa na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Noszę okulary od 5 roku życia i wiem, jak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie, a swoje okularowe doświadczenia wykorzystuję w codziennej pracy z Wami!
Angelika Wójtowicz
doradca Klienta, optyk okularowy
W Salonie OMG jestem doradcą klienta oraz odpowiadam za social media. Prowadzę strony salonu i Optoedukacji. Zajmuję się robieniem zdjęć i grafik, które widzicie później na Facebooku czy Instagramie. Spotkacie mnie na sali sprzedaży, gdzie dobieram oprawki i najlepsze rozwiązania optyczne dla Was. 
Poza pracą studiuję Optykę okularową na Collegium Medicum w Bydgoszczy, a pracując w salonie cały czas rozwijam się w tym kierunku.