Cześć! To my, członkowie zespołu Salonu Optycznego OMG!

 

Za chwilę przeczytasz o każdym z nas z osobna, ale zanim to zrobisz, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka faktów o nas:
  • Salon powstał w maju 2020 roku i został założony przez Sylwię i Mateusza Grzesik
  • Mimo, że działamy stosunkowo krótko, na swoim koncie mamy już tysiące wykonanych okularów i przeprowadzonych badań wzroku
  • Nasz zespół regularnie się szkoli pod okiem wielu ekspertów, m.in. z optyki okularowej, optometrii, stylizacji kolorystycznej, przepisów RODO, nowoczesnych rozwiązań optycznych (np. okularów progresywnych, wideocentracji itp.)
  • Stawiamy na nowoczesną optykę, nie boimy się ambitnych wyzwań i nowych produktów, bo wiemy, że współczesny świat cały czas się zmienia i chcemy za tym nadążać
  • Działamy lokalnie, jesteśmy członkami wielu grup przedsiębiorców w województwie kujawsko-pomorskim, dzięki czemu cały czas dowiadujemy się jak jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów
  • Zatrudniamy najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, czyli dyplomowanych magistrów optometrii i optyków okularowych
Nasza MISJA:

Zapewnienie jak najlepszej jakości, obsługi i rozwiązań optycznych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów, tak aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia z naszych usług i produktów.

Nasza WIZJA:

Być najbardziej rozpoznawalną firmą, oferującą indywidualnie dopasowane, innowacyjne rozwiązania optyczne, oparte na profesjonalnych badaniach narządu wzroku. Zapewniać wieloletnią, stałą opiekę i realizować ją, wykorzystując zawsze aktualne trendy. Tworzyć przyjazne miejsce pracy, skupiające ludzi wyznających te same wartości, którymi firma kieruje się, tworząc spójny wizerunek w social mediach.

Nasze WARTOŚCI: 

Zaangażowanie, profesjonalizm, otwartość, zaufanie, rozwój, pasja, współpraca

Mateusz Grzesik
optometrysta kliniczny (NO19401), optyk okularowy (PNO 61551), właściciel salonu optycznego OMG
Twój wzrok to moja pasja. Na co dzień pomagam dziesiątkom pacjentów, by mogli lepiej widzieć.
Specjalizuję się w optometrii klinicznej, kontaktologii oraz doborze korekcji pryzmatycznej.
Uwielbiam wyzwania, więc jeśli zdarzyło Ci się usłyszeć, że Twoja wada wzroku jest „bardzo skomplikowana”, zapraszam do mojego gabinetu!
Moim drugim powołaniem jest edukowanie. Prowadzę szkolenia dla optyków, optometrystów i okulistów w całej Polsce.
Sylwia Piskulska-Grzesik
optyk okularowy (PNO 31151), stylistka okularowa, właścicielka salonu optycznego OMG
Jako optyk i stylistka okularowa, w salonie pomagam klientom znaleźć idealne okulary, dobierając zarówno oprawki jak i szkła. Kocham ludzi, dlatego moją misją jest jest sprawienie, aby czuli się u nas zaopiekowani i wyjątkowi.
Oprócz salonu optycznego znajdziesz mnie na sali szkoleniowej, gdzie uczę optyków o sprzedaży i obsłudze klienta (www.optycznerewolucje.pl). Prowadzę także prelekcje z profilaktyki wzroku dla pracowników firm biurowych, np. IT, księgowość i inne korporacje (www.ekspertkaokularowa.pl).
Cały czas podnoszę standardy panujące w salonie optycznym, szkoląc się na wydarzeniach branżowych oraz konferencjach dla przedsiębiorców.
Olga Winowiecka
manager salonu, optyk okularowy, technik optyk (PNO 57662), doradca Klienta, stylistka okularowa
W salonie optycznym OMG jestem po to, by pomóc w doborze odpowiednich oprawek, zarówno do Twojej korekcji, jak i charakteru czy stylu. Chcę, byś zdobył praktyczną wiedzę na temat Twojej wady wzroku i rozwiązań, dzięki którym noszenie okularów stanie się przyjemnością.
Oprócz tego, jako managerka, koordynuje pracę całego zespołu, dbam o rozwiązywanie wszelakich problemów, a także czasami pojawiam się na spotkaniach biznesowych, gdzie reprezentuje nasz salon optyczny.

W 2019 roku otrzymałam dyplom technika optyka, w 2022 roku obroniłam tytuł licencjata Optyki okularowej. Noszę okulary od 5 roku życia i wiem, jak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie, a swoje okularowe doświadczenia wykorzystuję w codziennej pracy!
Daria Bąk
optometrysta (NO20824), optyk okularowy (PNO 67985)
W salonie optycznym OMG spotkasz mnie w gabinecie optometrycznym. 
Przeprowadzam w nim dokładne badania wzroku, podczas których dobieram wartość korekcji, sprawdzam stan widzenia obuocznego oraz kontroluję przedni i tylny odcinek oka. Możesz być pewien życzliwej atmosfery i sporej dawki wiedzy. 
Każdy kolejny pacjent, który żegna gabinet słowami “teraz to w końcu widzę!” jest dla mnie ogromnym powodem do radości. Jeśli lepsze widzenie dla Ciebie także jest priorytetem, najwyższa pora mnie odwiedzić!
Angelika Wójtowicz
doradca Klienta, optyk okularowy (PNO 54270), stylistka okularowa
W Salonie OMG jestem doradcą klienta oraz odpowiadam za social media. Prowadzę strony salonu i Optoedukacji. Zajmuję się robieniem zdjęć i grafik, które widzisz później na Facebooku czy Instagramie. Spotkasz mnie na sali sprzedaży, gdzie dobieram oprawki i najlepsze rozwiązania optyczne. 
W 2022 roku obroniłam tytuł licencjata z Optyki okularowej, aktualnie studiuję Optometrię na Collegium Medicum w Bydgoszczy. Pracując w salonie cały czas rozwijam się w tym kierunku.
Dominika Kalwa-Grabowska
optometrysta (NO21803), optyk okularowy (PNO 56052)
Praca, jako optometrystka od zawsze była moim marzeniem. Oczy i cały proces widzenia to tematyka, którą się pasjonuję, dlatego poza pracą rozwijam się również naukowo, pisząc m.in. artykuły do czasopism branżowych.
W gabinecie zachowuję precyzyjność, wnikliwość oraz staram się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób wykorzystywać zdobytą wiedzę.
Twoje prawidłowe i komfortowe widzenie jest dla mnie priorytetem, a Twój uśmiech po przebytym badaniu to dla mnie największa nagroda.
Tomasz Majewski
doradca Klienta
W salonie optycznym OMG jestem doradcą klienta i prowadzę nasze social media na Facebooku oraz Instagramie.
Dzięki temu, że sam noszę okulary, dobrze rozumiem potrzeby naszych klientów. Wiem jak ważny jest wybór odpowiednich rozwiązań optycznych, dopasowanych do potrzeb i stylu życia. Moje zainteresowanie modą okularową i najnowszymi trendami, sprawi, że na pewno znajdę dla Ciebie idealne okulary!
Na co dzień studiuję też optykę okularową z elementami optometrii na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Łącząc pracę w salonie i zdobywanie wiedzy na studiach mogę realizować swoją pasję do tego zawodu.